CO O MNĚ ŘÍKAJÍ KLIENTI

Na práci Šárky se mi líbilo, že celý design interiéru bytu vzala do vlastních rukou a v omezeném rozpočtu ho dokázala zařídit jak funkčně, tak i esteticky k účelům krátkodobého pronajímání přes Airbnb.

Jakub Václavíčekpodnikatel / www.propertyrentier.cz

Ebook zdarma Vás přiměje zamyslet se nad tím, jak to zařídit, abyste se doma cítili lépe. Díky pracovním listům si snadno naplánujete svou vysněnou změnu a krok za krokem tak budete postupovat k domovu, o jakém jste vždy snili.

Anna Škvařilovácestovatelka / www.wetraveltheworld.co

Oceňujeme na paní Beranové osobní přístup, ochotu k diskusi a hlavně rychlost reakce. 🙂

rodina Tregnerova

Moc děkuji za návrh, který mě inspiroval ke změně prostoru. Teď máme ve školce více místa. Děti i lektoři jsou spokojeni. Návrh byl hotov skoro do druhého dne. Děkuji

Kateřina Beranováškolička Beránek

Poskytnutý návrh pomohl investorovi v utříbení dalších potřeb. A projekt byl připraven rychle, což investor ocenil.

Lukáš VítůArea Sales Manager / www.ton.eu

Děkuji moc za tipy, jak si sednout a jak pracovat se záměrem něco v bydlení změnit.

Ludmila Spáčilováhomeopat / www.homeoporadna.eu

Kdyby se mi tento ebook dostal do rukou dříve, než jsme začali rekonstruovat, pomohl by mi utřídit si myšlenky a požadavky, které od rekonstrukce mám a také lépe rozvrhnout čas i finance. Díky pracovním listům, které jsou k ebooku přidány jako bonus, si lze vytvořit na vaši rekonstrukci a na to, co od ní čekáte komplexní pohled, který vám pomůže lépe vidět celý koncept vaší rekonstrukce.

Viktorie Tománkováviktorie-tomankova.cz

Ohledně jednání, iniciativy, ochoty pí. Beranové můžeme pouze chválit, nakonec udělala víc, než jsme očekávali (zejména v oblasti doplňků), proto i poměr cena vs. výkon dáváme MAXIMÁLNÍ 🙂

Dostálovirodina z Prahy

Paní Šárka navrhla řešení budoucího krámku/kavárničky včetně úložných prostor pro naší rodinu naprosto skvěle. Při jednání byla vždy vstřícná, milá a ochotná, má spoustu nápadů. Pokud budeme potřebovat do budoucna ještě něco v tomto směru řešit, určitě se obrátíme opět na ní!

Brožovirodina z okresu Kladno