Moje cesta? Design škola?

Jsem expertka na dispoziční řešení interiéru a nejen to. Při pohledu na prostor hned vím, jak by měl vypadat. Změním Vaše bydlení tak, abyste se cítili jako doma.

Dnes si čas řídím podle sebe. Pracuji kdy já chci, a když zrovna nemám inspiraci, tak velice ráda relaxuji u oblíbených seriálů, knih a s přáteli u kafe.

Předtím

Ještě nedávno to vypadalo jinak. Rozmar daného věku, moje povaha, rodinné neshody – to vše mi způsobovalo veliké problémy ve škole, kterou jsem nakonec musela změnit. Sice obor byl stále pozemní stavitelství, ale bydlet zase u rodičů a dojíždět téměř 25 km místo pohodlí internátu, to je přece horor! 😀

A samozřejmě to trvalo dlouho, než jsem přišla na to, že Ing. ze mě určitě nebude.

Kde byla vášeň?

Moje duše i tělo byly vždy na sport a pohyb vůbec. Vášní se mi stal tanec a také lyžování. Takže když jsem učila street dance zdarma a přes zimu lyžovala za peníze, myslela jsem si, že je to splnění snů. Ale postupem času, po několika zimních sezónách, kdy se Vám ob týden střídají spolubydlící a v létě se šíleně nudíte, jelikož nemáte dostatek financí na zimní radovánky na druhé straně zeměkoule – tak vás to časem omrzí.

 Menší změna

Ale díky tomu všemu jsem poznala svého partnera, vlastně to bylo ještě před novou zimní sezónou a vše se seběhlo náhodou. O tom, jak jsme se seznámili, se snad někdy rozepíšu na blogu (pokud dostanu svolení 🙂 ). Získala jsem díky němu důvěru v sebe sama a když přišlo nečekané těhotenství, šli jsme do toho!

Šárka Filip Olívie

Soutěž – běh s kočárkem 2015

První rok s dcerkou byl úžasný, jen se mi stýskalo po pohybu při hudbě a lyžování. Skoro na mě padla poporodní deprese – i když dceři byl už skoro rok. Ráno se mi nechtělo vstávat, celé dny jsem se hlavně starala o domácnost a dcerku a nedokázala jsem se zapojit do světa kolem. Až jednoho dne mojí mamku napadlo, že určitě existují různé víkendové kurzy a školy.

Design škola

Všichni jsme začali hledat, co by mi sedlo. A tak padlo rozhodnutí, že půjdu do Design školy.

Už po prvním víkendu studia jsem se do designu interiérů zamilovala! Měli jsme hodně předmětů. Některé pro mě byly opáčko díky stavební škole, přesto mě překvapilo, kolik jsem toho neznala. A kolik existuje možností i triků k tomu, aby z vás byl dobrý designer. Nakoplo mě to tolik, že už v průběhu studia jsem měla vizitky a přemýšlela o webu. Začala jsem si hledat dodavatele, co je třeba mít v živnostenském listu, jak si založit FB stránku a jak na marketing.

Za rok jsem stihla školu, web, online marketing a vše se začalo pomalu rozjíždět. Dodavatelů přibývalo a klientů nakonec taky.

A co bylo dál?

Dnes už vím, že stačí pár otázek, dodržet základní principy a vaše spolupráce s designerkou budě něčím víc, než jen obchodní vztah. I proto píši blog, na kterém lidem radím se základními principy designu interiéru. A to nejen praktické rady a tipy, snažím se dávat v povědomí i slavné designery a značky.

A tak jsem pro Vás napsala tento e-book, který vám při naší spolupráci pomůže se ve všem zorientovat. A je zdarma 🙂

Šárka Bearnová na Siréna party - Miss 2016

Siréna party – Miss 2016

 

Šárka Beranová
Společně s klienty hledám cestu k jejich vysněnému bydlení Při pohledu na prostor hned vím, jak by měl vypadat a během chvilky zútulním Vaše bydlení tak, abyste se cítili jako doma. Jsem také autorkou ebooku První 4 kroky k interiéru snů, který Vám pomůže ještě před plánováním změn ve Vašem interiéru. Můj příběh si přečtěte zde ->>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  • Nejnovější příspěvky
  • Sám sobě designerem interiéru?

    Nahlédněte pod pokličku této profesi. Stáhněte si ebook zdarma: